חיפוש מוצרים:

קחל

חברת K.H.L מקבוצת קחל ישראל בע"מ, הוקמה מתוך החזון להציב סטנדרטים חדשניים של עיצוב, איכות ושירות בענף המזנונים והשולחנות הסלוניים. החברה צעירה ודינמית ומשלבת בצורה ייחודית ידע עתיר וניסיון רחב היקף בתחום הריהוט לבית לצד חשיבה מעודכנת וחדשנית עם המון מעוף ויצירתיות. כל הרהיטים בחברה עוברים את בדיקות האיכות הקפדניות ביותר של התקנים הבינלאומיים. הרהיטים מעוצבים והולמים בצורה המקסימאלית את הסגנון והטעם הארץ ישראלי לצד נגיעות מעולם העיצוב העולמי.

ליהנות מרכישה של מוצר איכותי בסטנדרטים הגבוהים ביותר

כיום, יכול כל לקוח ישראלי ליהנות מרכישה של מוצר איכותי בכל חנויות הרשת שנמצאות בכל אזורי הארץ השונים. החזון של חברת K.H.L נעוץ ביצירה של מזנונים ושולחנות סלוניים, שיוכלו להשתלב היטב בסלון ולהוות את לב ליבו. רהיטי החברה מעוצבים תוך כדי שילוב של אמירה עיצוב יצירתית ומתקדמת. הדגמים שמציעה החברה עוצבו, תוכננו ויוצרו על ידי המעצבים המובילים ביותר בעולם במגוון סגנונות, קלאסיים ומודרניים, וכולם מעודכנים בהתאם לקו האופנה הנוכחי ומסוגלים להפוך כל סלון ליצירת אומנות של ממש.

שירות, אמינות ואחריות מעל הכול

בחברה ישנה הקפדה גבוהה על שימוש בחומרי גלם איכותיים, זאת על מנת להבטיח לכל לקוח ליהנות ממוצר ייחודי לאורך שנים ארוכות. היצע הרהיטים העשיר והמגוון מבטיח לכל לקוח לאתר את פריטי הריהוט האידיאליים אשר עולים בקנה אחד עם טעמו האיש והעיצוב המסוים של המרחב בחדר המגורים. החברה חרטה על דגלה להוביל בתחום השירות, האחריות והאמינות. על מנת להבטיח לכל לקוח חבילת רכישה אידיאלית, החברה מתחייבת לשירות לקוחות מקצועי תודות לניסיון רחב שנים בתחום.

קבוצת קחל

כל לקוח נהנה משירות חם ואדיב לאורך כל שלבי הרכישה לרבות התקופה שלאחר הגעת הרהיטים אל ביתו. מערך שירות הלקוחות שמפעילה חברת K.H.L הוא מקצועי ומנוסה ומעניק מענה בכל רגע נתון ועבור כל פנייה, התלבטות, תהייה דרך הקפדה ושימת דגש מרכזית על מתן יחסי אישי ועמידה מלאה בלוחות הזמנים. קבוצת קחל היא יבואנית הרהיטים המובילה ביותר בישראל ומאז היא נהנית ממוניטין גבוה תודות לאיכות, אמינות ויצירתיות.

קחל

  • טלפון
    077-9707410
  • אנו כאן לשירותך
    למידע נוסף חייג או השאירו פרטים
    ונחזור אלייך בהקדם!