חיפוש מוצרים:
 • dr-gav09
 • dr-gav01
 • dr-gav02
 • dr-gav10
 • dr-gav05
 • dr-gav06
 • dr-gav03
 • dr-gav07
 • dr-gav08
 • dr-gav04

ד"ר גב

ד"ר גב

מעוניינים להתחדש אבל לא יודעים איך לבחור את מה שהכי מתאים לכם? חייגו אלינו עכשיו ונשמח לעזור! 077-9707427

 

ד"ר גב היא החברה הוותיקה והגדולה ביותר בישראל המתמחה במוצרי בריאות, נוחות ואיכות חיים. החברה עוסקת בשיווק של מזרונים, מיטות וספות נוער, כורסאות עיסוי, כורסאות טלוויזיה, מערכות ישיבה, כיסאות משרדיים, מושבים אורטופדיים, כריות שינה, מכשירי ומוצרי טיפוח ויופי ומתנות. בשנת 1984 הוקמה החברה וכיום עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים שנועדו להביא לשיפור ניכר ברמת איכות החיים ואיכות הישיבה והשינה. המושב האורטופדי המוכר לכולם 'ד"ר גב' היה מבין הראשונים אשר יצאו אל השוק בישראל ושהעניק מענה נייד ונוח למניעה והקלה על כאבי גב.

 

סדרת המוצרים האורטופדיים של ד"ר גב

כורסאת מסאז'
ד"ר גב

עד היום נהנים מהמושב המפורסם של ד"ר גב, מאות אלפי לקוחות, שעדיין נמכר בהצלחה לא רק בישראל אלא גם בשאר מדינות העולם. המושב הפך זה מכבר למותר ולמקור עבור לא מעט חיקויים. החברה, לאחר פיתוח המושב האורטופדי והצלחתו הגדולה, החליטה לפתח את סדרת ד"ר גב המכילה כיסאות אורטופדיים, כורסאות מנהלים אשר כולם תוכננו ועוצבו בהתאם למבנה האנטומי של עמוד שדרה והאגם, ומגיעים עם שרוול לחץ מתנפח למען התאמה אישית מושלמת של משענת הגב לעקומה של הגב התחתון.

 

חברה מובילה בתחומי ייצור רבים

ד"ר גב מהווה בנוסף את הנציגה הבלעדית של חברת לייזי בוי, החברה המובילה בעולם בענף כורסאות הטלוויזיה ומערכות ישיבה מתכווננות. לייזי בוי מציעה היצע נרחב ואדיר של כורסאות טלוויזיה במבחר עורות ובדים. חברת ד"ר גב היא גם מבין היצרניות המובילות בישראל של מזרונים, והיא עוסקת בייצור של עשרות דגמי מזרונים במפעלי החברה שנמצאים בראש העין. המזרונים של ד"ר גב פותחו באיכות הגבוהה ביותר עם שימת דגש מרכזי ותשומת לב מיוחדת על איכות המזרון, המבנה והתמיכה האנטומית המלאה שהוא מספק.

 

מוצרי בריאות ונוחות

לשם כן מומחי ד"ר גב עשו שימוש בטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות ביותר בענף המזרונים בעולם ובאירופה וארצו הברית בפרט. מלבד פיתוח מוצרים, החברה עוסקת גם בייבוא של מוצרי בריאות ונוחות שאותם היא מייצגת בצורה בלעדית בישראל. החברה היא בעלת זכויות יבוא בלעדיות של חברת הומדיקס, ענקית הבריאות והנוחות מארצות הברית.

 

מזרונים

דוקטור גב היא חברה וותיקה ומותג מוביל בעולם מוצרי האורטופדיה והבריאות לגב מזה מספר עשורים. אחד מתחומי ההתמחות המרכזיים של החברה הוא התחום של מזרונים אורטופדיים אותם מתכננת, מעצבת ומייצרת החברה על פי מתודולוגיות מתקדמות אותן פיתחה לאורך השנים, ובהתאם לטכנולוגיות החדישות ביותר הקיימות בתחום.

מזרני החברה מצויידים בשורה של אלמנטים המעניקים להם את התכונות האורטופדיות יוצאות הדופן, ובכלל זה מנגנוני קפיצים מתוחכמים פרי פיתוחה של החברה עצמה, ריפודי ספוג ויריעות פולימריות ברמות קשיחות שונות, המעניקות טווח של נקודות איזון בין נוחות ובין בריאות הגב. החברה מציעה מגוון דגמים של מזרונים זוגיים ויחיד בשלל עיצובים, ברמת גימור גבוהה ותוך עמידה בכל התקנים הרלוונטיים.

 

מערכות ישיבה

תחום נוסף בו מתמחה החברה הוא תחום מערכות ופינות הישיבה, תחום שבו מציעה החברה מגוון רחב של דגמים המשלבים אלמנטים מתקדמים של עיצוב ואסתטיקה, לצד עיצוב ותכנון מוקפד על פי עקרונות מקצועיים בעולם האורטופדיה. מערכות ישיבה אלה מבוססות על תכנון דקדקני של פרופורציות גובה, רוחב, מרווח רצפה, גובה משענות היד, גובה המשענת ותצורתה וכדומה.

לצד הדגשים האורטופדיים, מערכות ישיבה אלה מגיעות גם בשלל עיצובים המתאימים לפינות ישיבה בחדר הסלון, חדר הילדים, חדר השינה, משרדים, חדרי לובי והמתנה, גינות וחצרות, וכן ניתנות להתאמה אישית על פי ההעדפות האישיות של הלקוח, אך עם הקפדה בלתי מתפשרת על עקרונות התכנון האורטופדי העומדים בבסיס פעילות החברה.

 

דוקטור גב

את כלל המוצרים של החברה ניתן לראות באולם התצוגה המרכזי, וכן בשלל חנויות רהיטים וציוד משרדי המציעים את מוצריה של דוקטור גב. החברה מציעה פריטי ריהוט בודדים, מערכות ריהוט שלמות וכן שורה של אביזרים המיועדים לשפר את המרחב האורטופדי של המשתמש, ובכלל זה מושבים הניתנים ליישום על כסאות ומושבים קיימים, ובהם כריות ניפוח להתאמה לצורת הגב בצורה מושלמת.

החברה מיישמת תהליכי פיתוח רציפים, ומשקיעה חלק ניכר ממשאביה במחקר ופיתוח ליצירת שיפור תמידי באיכות המוצרים וברמת הבריאות האורטופדית שהם מציעים, כמו גם בקפיצות מדרגה משמעותיות ברמת העיצוב, העשרת המגוון העיצובי וסגנונות העיצוב וחתירה ליצירת היצע מגוון מאוד הניתן להתאמה לכל צרכי הלקוח.

 

כורסאת עיסוי

לאורך השנים, פיתחה החברה את סל המוצרים שלה והוסיפה מוצרים חדשניים המיישמים טכנולוגיות חדשות, ומיועדים לספק ערכים של נוחות יוצאת דופן בשילוב עם עקרונות העיצוב האורטופדי. בכלל זה מציעה החברה כורסאת עיסוי מתקדמת, המציעה שלל אפשרויות עיסוי לכל חלקי הגוף, החל מכפות הרגליים ועד הצוואר והקרקפת, וניתנות לשליטה באמצעות שלט רחוק אותו אוחז המשתמש בכל עת.

כורסאות העיסוי ניתנות להזמנה בשלל עיצובים, ריפודי בד, עור ודמוי עור, שלד עץ מלא בשילוב קונסטרוקציה מתכתית התומכת במנגנוני העיסוי של הכורסא, והקפדה על רמת גימור ואיכות גבוהה מאוד עד רמת התפר, איכות הפלסטיק של שלט הכורסא והוספת עיטורי תפירה וכפתורים בדגמי הבסיס.

 

כורסאת מסאז'

כורסאות מסאז'
כורסאות מסאז'

כורסאות המסאז' של החברה מגיעות עם עיצוב יוצא דופן המאפיין את קטגוריית כורסאות הקומפורט, עם יכולת מוגבלת של התאמה אישית. כורסאת מסאז' מתוכננת בראש ובראשונה להעניק את הפונקציונליות הבריאותית והמפנקת שלשמה נועדה, ובהתאם לכך קיים קושי ממשי להתאים את מבנה הכורסה לדרישות חריגות של הלקוח.

יחד עם זאת ואחרי שאמרנו את זה, מציעה דוקטור גב מגוון אפשרויות להתאמה אישית, ברמה שיכולה בהחלט לשנות את סך הערך שמקבל הלקוח, ובכלל זה בחירת ריפוד עור, דמוי עור, עור הפוך או ריפוד בד בשלל דגמים ועיצובים, משענות יד עץ או מרופדות, הוספת עיטורי תפירה וכפתורים וכדומה, הכל על פי עקרונות העיצוב המקצועיים וכללי התכנון האורטופדי של הכורסה.

 

מושבים אורטופדיים

לאור תפיסתה של דוקטור גב את חשיבות העקרונות האורטופדיים בכל פריטי הריהוט לישיבה ולשכיבה, פיתחה החברה שורה של מוצרים אותם ניתן ליישם גם על פריטי ריהוט קיימים, ובראשם מושבים אורטופדיים, שאינם מבוססים על עקרונות הבריאות האורטופדיים. מושבים אלה אינם יכולים להעניק את המרחב האורטופדי המקסימלי שמעניקים פריטי הריהוט השלמים של החברה, אך בהחלט יכולים להוסיף מנה גדושה של בריאות ונוחות לגב, גם בישיבה משרדית ארוכה ומתישה.

לקביעת פגישת ייעוץ מקצועי צרו קשר עם דוקטור גב עוד היום, ותוכלו להתרשם ממגוון מוצרי החברה ולקבל את כל המידע הדרוש לכם על המאפיינים האורטופדיים יוצאי הדופן שמציעה החברה בכל דגמי המוצרים המוצעים על ידה.

ד"ר גב

 • 077-9707427
 • אנו כאן לשירותך
  למידע נוסף חייג או השאירו פרטים
  ונחזור אלייך בהקדם!