חיפוש מוצרים:
 • zula01
 • zula02
 • zula03
 • zula04
 • zula05

זולה

בשנת 1988 הוקמה חברת זולה והתחילה את דרכה כבית עסק משפחתי קטן שהתמחה בייצור של ספות לילדים ובני נוער. במרוצת השנים החברה התחילה לעסוק בנוסף ביצור של חדרי ילדים ונוער בהתאמה אישית לצורכי הלקוח. זאת דרך הובלת קו עיצובי, פרי מחקר מקיף ומושקע אשר נעשה יחד עם קבוצת מיקוד של ילדים ובני נוער. החברה הציבה לעצמה חזון לייצר חוויה ייחודית של סביבה נעימה בהם הילדים יוכלו וכן ירצו לבלות ולשהות לאורך כל שלבי התפתחותם והתבגרותם.

התמחות החברה

חברת זולה מתמחה כיום בפיתוח, ייצור, עיצוב ותכנון חדרי ילדים ובני נוער בהתאמה אישית ומלאה לצרכיו ודרישותיו השונות של כל לקוח. זולה מעניקה מגוון פתרונות יצירתיים ואיכותיים עבור ילדים דרך כך שהיא עושה שימוש ונעזרת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, בחומרי גלם מובחרים מהשורה הראשונה ובשורה ארוכה של גוונים וצבעים ססגוניים. תודות לבקרת איכות קפדנית באפשרותה של החברה ליצור עבור כל ילד ובן נוער חדר בהתאמה מלאה לצרכיו ועלפי אופיו הייחודי והאישי.

חדרי ילדים ונוער בהתאמה אישית ומלאה

זאת דרך ניצול מרבי ופונקציונאלי של חלל החדר. צוות המעצבים המומחים של חברת זולה שואב את השראתו מכמה מטרנדים המובילים והעדכניים ביותר שקיימים בעולם. בעזרת המעצבים המקצועיים של החברה היא מסוגלת לייצר קולקציות מגוונות שמתכתבות בצורה ישירה עם הצרכים האישיים של הילדים ועם טעמם הייחודי. חברת זולה מפעילה כמה וכמה סניפים הפזורים ברחבי הארץ וביניהם ניתן למנות את סניף החברה בראשון לציון, בחוצות המפרץ, קריית ביאליק וירכא.

אני מאמין

רשת זולה מציעה פתרונות מגוונים בתחום העיצוב של חדרי ילדים ומספקת עבור הילדים את התפאורה המושלמת, בסביבתה הם יזכו להתבגר בצורה הטובה והנעימה ביותר. החדרים שמעצבת הרשת מעניקים לו מרחב נוח וחם שיוכל לספק מענה עבור צרכיו הלימודיים ועבור הפרטיות לה הו נדרש בזמן שמבלה עם חבריו או בזמן שמבלה לבד בחדרו. עיצוב חדרי ילדים ונוער הוא פרויקט הכרוך במחשבה קפדנית על כל הפרטים ולאור עובדה זו נוהגת זולה לספק פתרונות יצירתיים לחדרי ילדים.

זולה

 • טלפון
  077-9707403
 • אנו כאן לשירותך
  למידע נוסף חייג או השאירו פרטים
  ונחזור אלייך בהקדם!